Liga Małych Mistrzów – Conrad o krok od podium

Zakończyły się rozgrywki rocznika 2005/06 w Lidze Małych Mistrzów. Porażka w ostatnim meczu zaważyła na spadku drużyny Conrada na czwarte miejsce.

Ostatni mecz nasi chłopcy rozegrali 26 lutego z drużyną Pomeranii. Początkowo spotkanie było wyrównane, ale w drugiej połowie przeciwnicy dwukrotnie pokonali naszą obronę i ostatecznie przegraliśmy 1:2. Mimo porażki wciąż mieliśmy jednak szansę na utrzymanie trzeciego miejsca w tabeli. Wszystko zależało od wyniku meczu między Szkółką Piłkarską Piki a Sopocką Akademią Piłkarską. Piki wykorzystały swoją szansę i po zwycięstwie 3:1 zrównały się z naszą drużyną punktami. O miejscu w tabeli zadecydował więc bilans bramkowy, który również po ostatnim meczu przechylił szalę na korzyść Pików.

Szczegółowy opis ostatnich spotkań TUTAJ

Powiązana galeria: